• Przykładowe dekoracje świąteczne

    Nasze stylizacje świąteczne to tylko nieśmiała propozycja ubioru Państwa choinki. Aktualne trendy nawiązują do tradycji: pozwalają przypomnieć sobie, jak to było kiedyś, gdy nasze babcie ubierały choinki w świeżo wypiekane pierniki i ciasteczka, zawieszały pachnące owoce... Proponowane przez nas ozdoby mieszczą się w tych standardach - oferujemy dekoracje w postaci pierników, szyszek, ozdób na korze oraz ciekawe fasony szytych, ręcznie wykonanych ozdób materiałowych.

    Zobacz stylizacje
sztuczne choinki

> Stylizacje-swiateczne

Przykładowe dekoracje świąteczne

Przedstawione na stronie stylizacje świąteczne to tylko nasza nieśmiała propozycja ubioru Państwa choinki. Aktualne trendy nawiązują do tradycji, dzięki czemu możemy przypomnieć sobie, jak kiedyś nasze babcie ubierały choinki w świeżo wypiekane pierniki i ciasteczka, zawieszały pachnące owoce… Proponowane przez nas ozdoby mieszczą się w tych standardach – oferujemy ozdoby choinkowe w postaci pierników, szyszek, ozdób na korze oraz ciekawe fasony szytych, ręcznie wykonanych ozdób materiałowych.

Stylizacje świąteczne

Wszystkie oferowane produkty można zakupić na naszych stoiskach firmowych, które znajdują się m.in. w Rzeszowie i Tarnowie.

Oprócz dekoracji świątecznych firma Virpol spod Częstochowy, producent choinek sztucznych, przygotowała bogatą ofertę drzewek choinkowych, wśród których znajdą Państwo jodły i świerki, a także choinki osadzane na pniach.

Przejdź do sklepu internetowego