• Virpol z okolic Częstochowy: producent choinek sztucznych

    Nasza firma jest producentem choinek sztucznych, które do złudzenia przypominają naturalne drzewka.Do swojej pracy podchodzimy twórczo, koncentrując swoją uwagę na rosnących wymaganiach naszych klientów nie tylko w obszarze jakości, ale również nowoczesnego wzornictwa.
    Dzięki naszym stylistom powstają zachwycające projekty sztucznych choinek, które powinny zadowolić najbardziej wymagających klientów. Ze względu na naturalny wygląd nasze choinki są w stanie przekonać do siebie nawet zagorzałych zwolenników żywych drzewek. Marzy się Państwu choinka jak żywa? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdują się w niej wysokiej jakości choinki PE, które sprzedajemy zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet.
    W ofercie sprzedaży stacjonarnej, oprócz choinek naszej produkcji, znajdują się też: ekskluzywne bombki szklane polskich producentów oraz ozdoby naturalne

    Zobacz
sztuczne choinki

> O-nas

Sztuczne choinki w okolicach Częstochowy

Nasza firma zajmuje się produkcją sztucznych choinek, które do złudzenia przypominają naturalne drzewka. Do swojej pracy podchodzimy twórczo i z pasją, koncentrując swoją uwagę na rosnących wymaganiach Klientów nie tylko w obszarze jakości, ale również nowoczesnego wzornictwa. Dzięki naszym stylistom powstają zachwycające projekty sztucznych choinek, które zadowolą najbardziej wymagających Klientów. Ze względu na naturalny wygląd oferowane przez nas choinki są w stanie przekonać do siebie nawet zagorzałych zwolenników żywych drzewek. Nasi styliści uzupełniają co roku ofertę tradycyjnych drzewek o choinki wpisujące się w aktualne trendy. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania produkcyjne. Pragniemy zwrócić Państwa uwagę m.in. na sposób montażu gałązek w choinkach PE. Zostały one zamocowane za pomocą włókna technicznego, dzięki czemu nasze drzewka wyróżniają się spośród pozostałych oferowanych na rynku ekskluzywnym wykończeniem i niepowtarzalnym wyglądem.

Sprzedaż sztucznych choinek w Częstochowie

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą sztucznych choinek wyglądających jak prawdziwe. Wykonane przez nas projekty doskonale imitują naturalne drzewka. Prowadzimy sprzedaż internetową oraz sprzedaż stacjonarną w wielu miastach w Polsce. Siedziba naszej firmy znajduje się w Myszkowie, dlatego gorąco zapraszamy do kontaktu mieszkańców Częstochowy. Zachęcamy do wizyty w jednym z naszych stanowisk sprzedaży, mieszczących się m.in. w Rzeszowie, Tarnowie i Bielsku-Białej. Przedstawiona w sklepie internetowym oferta drzewek uzupełniona jest o krótkie filmy, dzięki którym mogą Państwo sami przekonać się, jak naturalnie wyglądają sprzedawane przez nas drzewka. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Świerk naturalny w naszej ofercie

Jednym z najchętniej kupowanych w naszym sklepie drzewek jest świerk. Ten klasyczny gatunek iglaka budzi natychmiastowe skojarzenia z żywą bożonarodzeniową choinką. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów z Częstochowy i pozostałych miast Polski, przygotowaliśmy szeroki asortyment tego bestsellerowego produktu. Nasze naturalne świerki wykonane są z polietylenu, co nadaje im wyjątkowy wygląd, a także trwałość, dzięki której produkt będzie służył przez wiele lat. Świerki z roku na rok podbijają serca naszych klientów, dlatego jeśli nie są Państwo pewni, jaką choinkę wybrać, zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną kolekcją świerków. Drzewka charakteryzuje regularny kształt, gęstość i głęboko zielony kolor. Igły wyprodukowane z PE są miękkie i nie tracą swojego kształtu.

Inwestycja w sztuczną choinkę

W naszej pracy łączymy dbałość o szczegóły, zmysł estetyczny oraz potrzebę spełniania Państwa marzeń o idealnym świątecznym drzewku – pięknym i praktycznym. Produkowane przez nas sztuczne choinki do złudzenia przypominają naturalne, lecz mają znacznie więcej zalet użytkowych. Są wytrzymałe, ich igły nie opadają, są także bezpieczne. Choinki mogą być dekorowane w dowolny sposób, idealnie komponując się ze stylem wnętrza. Nasze choinki są eleganckie i długo zachowują wspaniały wygląd. Cieszymy się, że produkty firmy Virpol trafiają do Państwa domów, a grono zadowolonych klientów z roku na rok jest coraz większe.

Przejdź do sklepu internetowego