• Virpol z okolic Częstochowy: producent choinek sztucznych

    Nasza firma jest producentem choinek sztucznych, które do złudzenia przypominają naturalne drzewka.Do swojej pracy podchodzimy twórczo, koncentrując swoją uwagę na rosnących wymaganiach naszych klientów nie tylko w obszarze jakości, ale również nowoczesnego wzornictwa.
    Dzięki naszym stylistom powstają zachwycające projekty sztucznych choinek, które powinny zadowolić najbardziej wymagających klientów. Ze względu na naturalny wygląd nasze choinki są w stanie przekonać do siebie nawet zagorzałych zwolenników żywych drzewek. Marzy się Państwu choinka jak żywa? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdują się w niej wysokiej jakości choinki PE, które sprzedajemy zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet.
    W ofercie sprzedaży stacjonarnej, oprócz choinek naszej produkcji, znajdują się też: ekskluzywne bombki szklane polskich producentów oraz ozdoby naturalne

    Zobacz
sztuczne choinki

> O-nas

Producent sztucznych choinek

Nasza firma jest producentem sztucznych choinek, które do złudzenia przypominają naturalne drzewka. Do swojej pracy podchodzimy twórczo i z pasją, koncentrując swoją uwagę na rosnących wymaganiach Klientów nie tylko w obszarze jakości, ale również nowoczesnego wzornictwa. Dzięki naszym stylistom powstają zachwycające projekty sztucznych choinek, które zadowolą najbardziej wymagających Klientów. Ze względu na naturalny wygląd oferowane przez nas choinki są w stanie przekonać do siebie nawet zagorzałych zwolenników żywych drzewek. Nasi styliści uzupełniają co roku ofertę tradycyjnych drzewek o choinki wpisujące się w aktualne trendy. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania produkcyjne. Pragniemy zwrócić Państwa uwagę m.in. na sposób montażu gałązek w choinkach PE. Zostały one zamocowane za pomocą włókna technicznego, dzięki czemu nasze sztuczne choinki PE wyróżniają się spośród pozostałych oferowanych na rynku ekskluzywnym wykończeniem i niepowtarzalnym wyglądem.

Choinki wyglądające jak prawdziwe

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą sztucznych choinek wyglądających jak prawdziwe. Wykonane przez nas projekty doskonale imitują naturalne drzewka. Prowadzimy sprzedaż internetową oraz sprzedaż stacjonarną w wielu miastach w Polsce. Zachęcamy do wizyty w jednym ze stanowisk sprzedaży mieszczących się m.in. w Rzeszowie, Tarnowie i Bielsku-Białej. Przedstawiona w sklepie internetowym oferta drzewek uzupełniona jest o krótkie filmy, dzięki którym mogą Państwo sami przekonać się jak naturalnie wyglądają sprzedawane przez nas drzewka. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

 

Świerk-jak-żywy-22-PE-245x327

Świerk jak żywy

ŚWIERK-NA-PNIU-PE-PVC-245x327

Świerk na pniu

ŚWIERK-NATURA-PE-245x327

Świerk Natura PE

Kaukaski-220-szeroka-245x327

Świerk Kaukaski

Przejdź do sklepu internetowego