• Virpol z okolic Częstochowy: producent choinek sztucznych

    Nasza firma jest producentem choinek sztucznych, które do złudzenia przypominają naturalne drzewka.Do swojej pracy podchodzimy twórczo, koncentrując swoją uwagę na rosnących wymaganiach naszych klientów nie tylko w obszarze jakości, ale również nowoczesnego wzornictwa.
    Dzięki naszym stylistom powstają zachwycające projekty sztucznych choinek, które powinny zadowolić najbardziej wymagających klientów. Ze względu na naturalny wygląd nasze choinki są w stanie przekonać do siebie nawet zagorzałych zwolenników żywych drzewek. Marzy się Państwu choinka jak żywa? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdują się w niej wysokiej jakości choinki PE, które sprzedajemy zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet.
    W ofercie sprzedaży stacjonarnej, oprócz choinek naszej produkcji, znajdują się też: ekskluzywne bombki szklane polskich producentów oraz ozdoby naturalne

    Zobacz
sztuczne choinki

> O-nas

Producent choinek sztucznych- PPH Virpol z okolic Koziegłów i Częstochowy

 

O nas

Projekty doskonale imitujące naturalne drzewka

Jako renomowany producent choinek sztucznych prezentujemy poniżej cztery niepowtarzalne projekty, które zdobyły szczególne uznanie wśród naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas choinkami PE:  „Świerk jak żywy” oraz „Świerk natura PE”.  Nie mniejszą popularnością wśród kupujących cieszą się choinki: „Świerk kaukaski” i „Świerk na pniu”. Pragniemy zwrócić Państwa szczególną uwagę na sposób montażu gałązek PE. Zostały one zamocowane za pomocą włókna technicznego, dzięki czemu nasze sztuczne choinki PE wyróżniają się spośród pozostałych oferowanych na rynku ekskluzywnym wykończeniem i niepowtarzalnym wyglądem. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza siedziba mieści się w Myszkowie niedaleko Częstochowy oraz miejscowości Koziegłowy. Zachęcamy do wizyty w jednym z naszych stanowisk sprzedaży mieszczących się w wielu miastach w Polsce.

 

 

Świerk jak żywy

Świerk na pniu

Świerk Natura PE

Świerk Kaukaski

Przejdź do sklepu internetowego