• Wygląd żywej choinki,
  trwałość sztucznej

  P.P.H. Virpol
  ul. Paderewskiego 70
  42-300 Myszków

  Sprzedaż stacjonarna: Buła Violetta, tel. kom. 790 530 166, viola@virpol.com.pl


  Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. W sezonie od 1 października do 23 grudnia od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 -16.00.

  Zobacz lokalizację
sztuczne choinki

> Kontakt

Kontakt z firmą Virpol – Częstochowa

Producent sztucznych choinek spod Częstochowy

Jeśli mają Państwo jakieś pytania odnośnie naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem zamieszczonego poniżej formularza. Na wszystkie wiadomości odpowiemy szybko i wyczerpująco.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszych stoisk firmowych, znajdujących się m.in. w Warszawie, Bielsku-Białej, Tychach oraz Rzeszowie.


Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.virpol.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.P.H. VIRPOL BUŁA VIOLETTA, Paderewskiego 70 42-300 Myszków, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem viola@virpol.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

  Przejdź do sklepu internetowego