• Virpol z okolic Częstochowy: producent choinek sztucznych

    Zajmujemy się produkcją sztucznych choinek, do złudzenia przypominających naturalne drzewka. Do swojej pracy podchodzimy twórczo, koncentrując swoją uwagę na rosnących wymaganiach naszych klientów w obszarze nie tylko jakości, ale również nowoczesnego wzornictwa. Dzięki naszym stylistom powstają projekty sztucznych choinek doskonale imitujących naturalne drzewka, które powinny zadowolić najbardziej wymagających klientów, a nawet zwolenników żywych choinek. Na wyróżnienie zasługują dwa niepowtarzalne projekty, które zdobyły szczególne uznanie naszych klientów już w ubiegłym sezonie. Należą do nich „świerk jak żywy” oraz „jodła tatrzańska”, w których zastosowano materiały (gałązki PE) doskonale imitujące żywe gałązki oraz innowacyjny sposób montażu gałązek za pomocą włókna technicznego. Dzięki temu nasze choinki wyróżniają się spośród pozostałych oferowanych na rynku ekskluzywnym wykończeniem i niepowtarzalnym wyglądem.

    Oferta sprzedaży stacjonarnej oprócz choinek naszej produkcji zawiera: ekskluzywne bombki szklane polskich producentów oraz ozdoby naturalne typu: świąteczne ozdoby cynamonowe, ozdoby na naturalnej korze, ozdoby choinkowe materiałowe, pierniki jadalne jako zawieszki na choinkę, szyszki naturalne oraz lizaki typu: laski, mikołaje.

    Zobacz
sztuczne choinki

> O-nas

Virpol z okolic Częstochowy: producent choinek sztucznych

O nas

Projekty doskonale imitujące naturalne drzewka

Prezentowany poniżej „świerk jak żywy” oraz „jodła tatrzańska” to dwa niepowtarzalne projekty, które zdobyły szczególne uznanie naszych klientów w ubiegłym sezonie. Pragniemy zwrócić Państwa szczególną uwagę na sposób montażu gałązek PE za pomocą włókna technicznego, dzięki któremu nasze modele wyróżniają się spośród pozostałych oferowanych na rynku ekskluzywnym wykończeniem i niepowtarzalnym wyglądem. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

żywy świerk

Świerk premium

cynamon

Świerk premium-zbliżenie

jodła

Jodła tatrzańska

jodła tatrzańska

Jodła tatrzańska – zbliżenie gałązek